::الکترومیزان

خرید نقدی از سایت

در روش خرید نقدی ، ابتدا شما مبلغ کالا را به حساب فروشگاه خریدنیها واریز خواهید کرد و سپس با تکمیل فرم خرید، سفارش خود را ثبت می کنید، پس از بررسی و تائید اطلاعات، بسته شما بلافاصله از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد، مدت زمان دریافت سفارش از تاریخ ارسال مرسوله ، حداقل 1 روز و حداکثر 3 روز کاری خواهد بود،

» مزایای خرید نقدی در مقابل خرید پستی چیست ؟
» قیمت تمام شده در حالت خرید نقدی ارزانتر از خرید پستی است

» خریدهای نقدی بسیار سریع تر از سفارشات خرید پستی به دستتان خواهد رسید
» در خرید نقدی ، سفارشات پس از تایید مبلغ واریزی و ارسال از طریق پست پیشتاز از طریق پیام کوتاه (SMS) به خریدار اطلاع داده خواهد شد
» در خرید نقدی تمامی هزینه‌های مربوط به ارسال محصول یا محصولات درخواستی اعم از هزینه پستی پیشتاز ، هزینه مالیات ، هزینه عوارض بر عهده فروشگاه خریدنیها خواهد بود و خریدار تنها هزینه محصول و هزینه بسته بندی را پرداخت میکند .

» هزینه واریزی بابت سفارش از طریق خرید نقدی چگونه محاسبه می‌شود ؟
کافی است قیمت مجموعه محصول را به همراه هزینه برای بسته بندی را واریز کنید

هزینه پستی ارسال سفارشات را چه کسی پرداخت خواهد نمود ؟
ترتیبی اتخاذ داده شده تا تمامی سفارشات از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال شود و تمامی هزینه های ارسال آن از جانب ما پرداخت می گردد … در هنگام دریافت بسته خود نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید. همچنین سایر هزینه ها از جمله مالیات و عوارض را نیز فروشگاه الکترومیزان پرداخت می کند! و این یعنی یک تخفیف ویژه که علاوه بر دریافت بسیار سریعتر محصولات نسبت به خرید اینترنتی (پرداخت در محل) ، هزینه کمتری را نیز برای دریافت مجموعه پرداخت نموده اید .

سوال دیگری در رابطه با خرید نقدی محصولات دارم که پاسخ آن را در این صفحه مشاهده نمی کنم.. چه کنم ؟
اگر سوال دیگری در رابطه با خرید نقدی محصولات دارید ، در ساعات اداری با شماره تلفن 09171118754 و یا به صورت 24 ساعته از طریق فرم تماس ، با ما در ارتباط باشید .